baslik

UYARI:  Uyarılar  bölümünü okumadan siteye giriş yapmayınız. Devamı için tıklayınız...


>  Ana sayfa
> Doktor dosyaları
> Hasta dosyaları

 

> İzmir dosyaları
> Turkish HeritageUYARILAR

Aşağıda yazılı bölümü sonuna kadar okuyunuz.

Hasta, hasta yakını, sağlık çalışanı, doktor ya da sadece meraklı bir kişi iseniz uyarılar bölümünde yazılı olanları olanları kabul edip onaylıyorsanız siteye giriş yapın, kabul etmiyor ve onaylamıyorsanız siteye hiç bir şekilde giriş yapmayınız. Siteye girdiğiniz andan itibaren aşağıda yazılı olanların hepsini tam olarak anlamış ve kabul etmişsiniz demektir. İçinde bulunduğunuz sitede bulunan her türlü resim, yazı ve grafik sadece genel bilgi amaçlı olup, bir doktorun size vereceği bilginin yerine hiçbir şekilde geçemez. Sitede bulunan bilgileri ve diğer dokümanları kullanarak ne kendinizin ne de bir başkasının doktoru olamazsınız ve olmamalısınız.
Site içeriği herhangi bir sağlık durumu değerlendirilmesi, teşhisi ve tedavisi  için kullanılamaz. Site içerisinde bulunan her türlü yazı, resim ve grafik hiçbir şekilde teşhis ve tedavi amacı ile kullanılmamalıdır. İçinde bulunduğunuz sitedeki bilgi, resim ve grafiklerden yola çıkarak teşhis ve tedavi amacı ile kullanıldığında, ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı her türlü maddi, ruhsal, fiziksel veya manevi zararlardan, siteyi bu amaç ile kullanan kişi ya da kişilerin kendileri sorumlu olacaktır. Sitemizin, site yazarının ve / veya yazarlarının hiç bir şekilde sorumluluğu yoktur ve olmayacaktır. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaştığınızda, bir doktora veya bir sağlık kuruluşuna hiç zaman kaybetmeksizin başvurmalısınız.
Sitede bulunan yazı, resim ve grafiklerde herhangi bir hata olmaması için yoğun çaba gösterilmiştir. Buna rağmen eksiklikler, hatalar olabilir. İçinde bulunduğunuz site, site yazar ve yazarları, site içinde bulunan her türlü yazı ve dokümanın tümünün hatasız, doğru ve güncel olduğu konusunda herhangi bir garanti vermez.  Dosyalarda, herhangi bir hatanın farkın varacak olursanız lütfen bizi haberdar ediniz.
İçinde bulunduğunuz site içerisindeki tüm dokümanları, tek kaynak olarak ve doktor önerisi gibi algılamayınız.

Siteyi kullanan sağlık çalışanları ve doktorların, site içerisinde bulunan dosyalarda bulunan bilgilerle yetinmeyip, güvenilir kaynaklardan da bilgi almaları kuvvetle önerilir. Sonuçta, hastanın teşhis süreci ve tedavisini uygulayıp hastanın sorumluluğunu üstlenecek kişiler kendileri olacaktır.

Site içerisinde bulunan veya bulunacak olan site dışından gelen reklamların, yazı ve dokümanların (resim, grafik, şekil gibi) sorumluluğu, tamamen reklamı veren ve yazıyı yazan kişi ya da kişilere aittir. Sitenin her hangi bir sorumluluğu yoktur ve olmayacaktır.

oskocana@yahoo.com.tr   adresine yazabilirsiniz.

Yeni dosyalar yazıldıkça siteye eklenecektir.

 03 Aralık 2013 

Dr. Osman Koçanaoğulları - İZMİR

Beyin - Omurilik - Sinir cerrahı


COPYRIGHT   2014    Dr. Osman Koçanaoğulları    İZMİR