baslik

UYARI:  Uyarılar  bölümünü okumadan siteye giriş yapmayınız. Devamı için tıklayınız...
Doktor ve Sağlık çalışanları bölümü hakkında

Sitenin sağlık çalışanları ve doktorlara yönelik bu bölümde bulunan dosyalar, klasik bir kitapta bulacağınız türden bilgileri içermemektedir. Bu tür bilgileri klasik ve ders kitaplarında, güvenilir sitelerde  bulabilirsiniz. Sitede dosyalar, zamanında kendimin, sonraları birlikte çalıştığımız arkadaşların ve etrafımızda ki doktorların sordukları sorular temel alınarak hazırlanmıştır. Ayrıca, dosya başlıklarına bakacak olursanız, bu başlık altında yazılmış yazıları kolaylıkla bulmak mümkün değildir. Bu nedenle klinik ve fonksiyonel anatomi, topografik anatomi ve ayırıcı tanı konularına ağırlık verilmiştir.

Konular, anlaşılabilir bir şekilde yazılmaya çalışılmıştır. Konuyu daha iyi açıklamak için örnekleri ile birlikte çizimler ile desteklenmiştir.  Dosyaların bir bölümü genel pratisyen doktor düzeyinde, bir bölümü de daha üst düzeyde bilgiler içermektedir.

Siteye yeni dosyalar eklenip, dosya sayısı yeterli düzeye eriştiğinde, bu dosyaların bir araya getirilip E-Kitap oluşturulması planlanmaktadır. Bu nedenle de site ile ilgili, öneri, soru ya da yazılmasını istediğiniz ilgili konuları iletecek olursanız, bu konular ile ilgili dosya yazmaya gayret ederim.

Çok titiz çalışılmasına karşın dosya içeriklerinde (yazı, resim, çizim, şema, grafik, BT ve MR görüntüleri) eksik ve yanlışlıklar olabilir.  İletecek olursanız, düzeltilecektir.

İletişim için oskocana@yahoo.com.tr  ye yazabilirsiniz.

03  Aralık  2013  

 

Site ile  ilgili düşüncelerinizi, eksiklikleri, var ise hataları, sorularınızı iletmek için 

oskocana@yahoo.com.tr   adresine yazabilirsiniz.

Yeni dosyalar yazıldıkça siteye eklenecektir.

    

 Dr. Osman Koçanaoğulları - İZMİR

Beyin - Omurilik - Sinir cerrahı


COPYRIGHT   2014    Dr. Osman Koçanaoğulları    İZMİR